Poczet faraonów

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
83-207-1677-2
historia
GJu

Pierwszy w Polsce kompletny poczet faraonów. Przedstawia ponad 200 postaci czyli wszystkich władców starożytnego Egiptu. Przygotowana w sposób naukowy na podstawie źródeł starożytnych i najnowszych źródeł archeologicznych, jest jednocześnie lekturą dla każdego kto interesuje się historią. Z prezentowanych biogramów wyłaniają się pasjonujące dzieje Egiptu, jego sztuki i kultury materialnej oraz obraz życia codziennego w okresie ponad 3000 lat.

Daisy_a | 2010-06-08

Moim zdaniem badzo rzetelnie napisana książka, jeśli kogoś intersuje historia Egiptu można się dowiedzieć wiele ciekawostek. Pisana także w bardzo prosty dostępny nie nudny sposób.

Kamila | 2010-08-23

ciekawa, wspaniała książka