Przytul mnie

Wydawnictwo: POLWEN
Time to embrace
przytul, mnie, karen, kingsbury
Mini

Bóg wielokrotnie wybawiał ich rodzinę od nieszczęść. Czy mogą liczyć na jeszcze jeden cud? Niespodziewana tragedia wywróciła ich życie do góry nogami. Czy będą mieli dość sił, aby wytrwać w miłości, wierze i nadziei? John i Abby Reynoldsowie ocalili swoje bliskie rozpadu małżeństwo. Dwadzieścia jeden lat po jego zawarciu poczuli się nagle jak świeżo poślubieni. Nabrali przekonania, że poradzą...

John i Abby Reynoldsowie ocalili swoje bliskie rozpadu małżeństwo. Dwadzieścia jeden lat po jego zawarciu poczuli się nagle jak świeżo poślubieni. Nabrali przekonania, że poradzą sobie ze wszystkim, co dawniej ich od siebie oddalało, że zdołają odpowiedzieć swoim dorastającym dzieciom na trapiące je trudne pytania, że John – trener licealnej drużyny futbolowej – wciąż będzie czerpał radość z pracy, wbrew nieprzyjaznej mu polityce dyrekcji szkoły. Lecz nagle wydarza się tragedia, jakiej Abby i John zupełnie się nie spodziewali.

Pisk hamulców, huk miażdżonego metalu... A potem zupełnie inne niż wcześniej życie, pełne smutku, na krawędzi rozpaczy. Poczucie winy, kryzys wiary u dzieci, pragnienie moralnego rozgrzeszenia i oczekiwanie na cud. John i Abby muszą przypominać sobie, co jest najważniejsze i trzymać się tego, na przekór wszystkiemu. Są zdeterminowani, chcą na nowo odnaleźć szczęście, razem, jako kochająca się rodzina. Ale czy starczy być razem, żeby stawić czoła zupełnie nowej, niespodziewanej i trudnej sytuacji życiowej?

eduko7 | 2016-09-10
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: 06 września 2016

Do kogo Panie zwrócić się, gdy wydaje się, że nic już nie będzie takie jak niegdyś, a marzenia legły w gruzach? Jedna chwila, która zmienia losy tulu ludzi? Gdzie szukać pociechy i nadziei? Autorka daje prostą odpowiedź: zaufaj i zwróć się do Pana w modlitwie.

adorable | 2011-07-05
Na półkach: Przeczytane, Rok 2011
Przeczytana: 05 lipca 2011

Książka pokazuje jak w dzisiejszych czasach ważna jest wiara, nadzieja oraz miłość nie tylko do bliźnich, ale również Boga. Jak modlitwa potrafi pomóc, nawet w sytuacjach, które wydają się tragiczne i 'bez wyjścia'.
Na pewno nie będzie to moja ostatnia książka tej aktorki.

justi | 2013-04-14
Na półkach: Przeczytane, Religia
Przeczytana: 14 kwietnia 2013

To jedna z tych książek, które przypominają na czym opiera się życie każdego człowieka, co jest najważniejsze i po której stronie dobrze jest się opowiedzieć. Podnosi na duchu i daje nadzieję.

Beata | 2010-11-05
Przeczytana: 2010 rok

To już druga książka tej autorki którą przeczytała i również się nie zawiodłam.Pokazuje nam jak tak naprawdę jak możemy rozmawiać z Bogiem

Agnieszka | 2015-08-07
Na półkach: Z 2015, MAM!, Proza, The Best, Przeczytane
Przeczytana: 07 sierpnia 2015

"Cuda przytrafiają się tym, którzy w nie wierzą"

Książka niezwykła (choć okładka raczej odpycha niż przyciąga). Z nurtu literatury chrześcijańskiej. Pełna najważniejszych wartości w życiu: wiary, nadziei i miłości. Budzi w człowieku to, co najlepsze. Otwiera na duchowość, uczy tego, jak ważna jest ufna modlitwa. Czuję się ubogacona.

Katarzyna | 2015-12-22
Przeczytana: 20 grudnia 2015

Książka długo czekała na półce, gdy nadeszła jej kolej było podobnie jak z większością książek Karen K. Na początku mozolnie, kilka strom, między czasie inna książka i powrót do tej... Od połowy zaczęło się robić ciekawie i im bliżej końca tym było coraz lepiej. Pierwsza część "Tańcz ze mną" zawładnęła moim sercem od samego początku aż do końca, natomiast "Przytul mnie" pokazuje wiarę z innej strony. Jednak obie pozycje podsumować można w jeden sposób: tylko prawdziwa wiara i zaufanie Bogu pozwolą przezwyciężyć trudności życia tu na ziemi. :)

evax | 2012-11-07
Przeczytana: 2011 rok

,,Bóg wielokrotnie wybawiał ich rodzinę od nieszczęść. Czy mogą liczyć na jeszcze jeden cud? Niespodziewana tragedia wywróciła ich życie do góry nogami. Czy będą mieli dość sił, aby wytrwać w miłości, wierze i nadziei?

Anna | 2016-04-14

Po prostu typowa dla tej autorki; wiara jest dla niej ważna i stara się pokazać to w swej twórczości. Trochę przewidywalna, wysokich lotów powieść to to nie jest ale czyta się lekko i przyjemnie.

aannaa | 2013-08-11
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2012