Suppli #8

サプリ (Sapuri)
manga, komiks, suppli
komiksy
kolmanka

Po długim namyśle Yugi rozstaje się z wiecznie zapracowanym producentem Kōdą. Watanabe uczy się surfować, a Sahara chce rozpocząć nowy etap w związku z Fujii. Do tego dochodzi jak zwykle pełna stresu i codziennych wyzwań praca w branży reklamowej. Do zespołu, w którym jest Minami dołącza dawna znajoma, Mizuhara - młoda, zdolna kobieta, która, tak jak większość pracowników korporacji, ma problemy w życiu osobistym.

źródło opisu: wydawnictwo.hanami.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Hanami