Gigant 03/2009: Skowyt i kiełbasa

Cykl: Gigant Poleca (tom 103)
Wydawnictwo: Egmont Polska
kaczor donald, komiks, gigant
komiksy
karus96

Sknerus nie przypuszczał, że osławiona kaczogrodzka cebulowa – najbardziej śmierdząca kiełbasa świata – narobi mu tyle smrodu! Bo rzecz to znana, że stary nieudany biznes zawsze wraca czkawką, choć na szczęście nie zawsze wywołuje niestrawność. No, ale gdy się ma za kontrahenta wilkołaka, to chyba oczywiste! Ta i inne historie w najnowszym tomiku serii Gigant poleca, zatytułowanym Skowyt i kiełbasa. 256 stron komiksowych historii o Kaczorze Donaldzie, Myszce Miki i innych disnejowskich bohaterach.

Misiaś | 2011-01-25

Uwielbiam komiksy Gigant są genialne gorąco polecam!!!

Inka | 2016-10-07
Patryk | 2016-07-13