Los powtórzony: Opowiadanie

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-659-3
Arek

Mamy to opowiadanie na podstawie którego pisarz później napisał książkę "Los powtórzony" Tak że tu mamy wzór powieści, pięknie rozwiniętej.

BlackLabelSociety | 2014-08-18
Przeczytana: 18 sierpnia 2014

Mogłabym rzec, że opowiadanie to ukazuje prozę życia ocieploną swojskim klimatem polskich krajobrazów. To jedna z niewielu publikacji, która łamie we mnie bariery wstydu przed ukazywaniem uczuć, a także wstydu przed przyznaniem się do własnych słabości, a co ma być - to będzie.

Juliet | 2016-03-09
Przeczytana: 07 marca 2016

Przecudowne opowiadanie, pełne jak najlepiej rozumianej tkliwości i czaru. Koniecznie przeczytam powieść "Los powtórzony", bo to opowiadanko mnie urzekło. Było w nim wszystkiego po trochu, ale jednak chce się więcej! :)

Agnieszka | 2014-05-07
Przeczytana: 2013 rok

Książki Wiśniewskiego powinno się czytać kilka razy, są tak wspaniałe i zaskakujące... Choć może się wydawać, to na początku, że to jakiś pospolity romans, to jednak wg mnie to zupełnie inna kategoria, choć oczywiście miłość jest tematem przewodnim.

Katarzyna Grzebińska | 2010-07-12
Przeczytana: 12 lipca 2010

KSiążka świetna, jak każda Janusza Wiśniewskiego. Zakończenie zaskoczyło mnie niemiło, choć rozumiem głównego bohatera oraz zamysł autora. U mnie zdecydowanie 5 gwiazdek;-)

Lucyna | 2012-03-06

Książka zupełnie mnie nie porwała. Lecz to kwestia gustu.

Justyna | 2014-02-06

NIespodziewałam sie takiego zakończenia ... poruszające.

Anna | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

taka mała Samotność w sieci, dobra

klaudiawtr | 2016-09-11
Przeczytana: 11 września 2016