Twoje ciało stworzone do miłości (cz. I)

Tłumaczenie: Jacek Pleciński
Wydawnictwo: W drodze
Ton corps fait pour l'amour
miłość, ciało
filozofia i etyka
Franciszek

Książki dla młodzieży, które wciąż cieszą się wielką popularnością. Oba tomy stanowią nierozłączną całość. Francuski zakonnik, przyjaciel i duszpasterz młodzieży, założyciel szkoły ewangelizacji i modlitwy "Młodość-Światło" pokazuje w nich drogę od pierwszej miłości do małżeństwa. Potrzebujesz wielkiej pracy, jeśli chcesz żyć. Pracy polegającej na przeorientowaniu, na przywróceniu równowagi...

Potrzebujesz wielkiej pracy, jeśli chcesz żyć. Pracy polegającej na przeorientowaniu, na przywróceniu równowagi seksualności i miłości. Trzeba rozwiązać problem, jakim jest wewnętrzne rozejście się dróg serca i ciała. To najlepszy sposób na wszystkie rozdźwięki. Nie można być człowiekiem w jednej cząstce naszej istoty, a pozostać rzeczą w innej.

Twoje serce jest być może zniszczone złą miłością. Może zwiędło, ale wciąż marzy o pierwszej miłości, tej dotychczas niezaznanej, miłości na poziomie twojego serca. Twoje serce nie jest puste, lecz nabrzmiałe miłością, nigdy jeszcze nie znalazło kogoś, komu by tę miłość mogło dać.

Dobra książka, warto przeczytać. Napisana z pasją.

piozac | 2015-03-17

Ksiązka która zmieniła moje zycie ;) Fenomenalna ksiązka każdy powinien ją przeczytać

Szalbierz | 2014-01-08

Książka zawiera proste prawdy i świadectwa innych ludzi. Szczerze polecam.

konradbasag | 2016-04-28
Łukasz Wawrowski | 2016-04-25