Myself When Young
83-7255-581-8
dona

"Pisząc tę autobiografię, byłam dla siebie pobłażliwa. U progu siedemdziesiątych urodzin często nie pamiętam, co wydarzyło się tydzień temu, natomiast zachowałam żywą pamięć lat dziecinnych i kłopotliwego wieku dojrzewania. W odtworzeniu tego okresu bardzo pomógł mi dziennik, który prowadziłam od roku 1920, czyli od dwunastego roku życia, aż do wyjścia za mąż w roku 1932. Był on przeznaczony wyłącznie dla mnie i nawet nie przeszło mi przez myśl, że pół wieku później uznam owe zapiski za dostatecznie interesujące, by zapoznać z nimi nie tylko najbliższą rodzinę i przyjaciół, ale także tych, którzy pytają mnie od czasu do czasu, dlaczego postanowiłam zostać pisarką". Od Autorki

Firstlight OftheDay | 2015-10-04

Niepowtarzalny klimat buduje ta pisarka:-) Wszystkie powieści, jakie czytałam do tej pory są jak z filmów pana H., co ja piszę - są lepsze!

KoKo | 2014-07-07
Przeczytana: 06 lipca 2014

Nic konkretnego, nic ciekawego, żadnych wartych uwagi przemyśleń czy refleksji.

mariola | 2016-09-30
jazzyk | 2014-12-30