Trujący lek

Wydawnictwo: Phantom Press
Monk's Hood
trujący peters ellis
dona

Jest rok 1138. Brat Cadfael przygotowuje w benedyktyńskim klasztorze medykamenty na wszelkiego rodzaju dolegliwości. Pewien bogaty właściciel ziemski postanawia zrzec się swego majątku na rzecz opactwa - wkrótce jednak zostanie otruty lekiem przygotowanym przez brata Cadfaela. Zakonnik na własną rękę rozpoczyna śledztwo, natrafiając na skomplikowaną intrygę rodzinną.

Abee | 2014-07-21
Przeczytana: 1998 rok

Braciszek zakonny o niezwykłej przeszłości musi się zmierzyć z duchami dawnych czasów. Śledztwo wymaga, by pomógł dawnej sympatii. A śledztwo jest zawiłe. I tylko dzięki swym walijskim korzeniom Cadfael składa fakty w całość. Bardzo dobry kryminał historyczny. Po latach odświeżające słuchowisko BBC4Extra. Też dobre.

Calebornia | 2015-01-18
Calebornia | 2015-01-18