Sieci komputerowe. Księga eksperta.

Tłumaczenie: Zbigniew Gała
Wydawnictwo: Helion
Networkig Essentials Unleashed
83-7361-503-2
Dawid

Ta książka wykracza znacznie poza podstawy. Dostarcza kompletnego opisu technologii związanych z działaniem sieci, omówienia sposobów korzystania z sieci i praktycznych wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów pojawiających się w ich funkcjonowaniu. Jeśli więc myślisz o projektowaniu, budowaniu, konfigurowaniu i (przede wszystkim) efektywnym użytkowaniu sieci komputerowych, to niniejsza książka okaże się nieocenioną pomocą, dzięki której zaoszczędzisz wiele czasu spędzonego na poszukiwaniach niezbędnych informacji.

Bolo | 2011-09-03
Przeczytana: październik 2009

Bardzo dobra książka dla ludzi, którzy potrzebują się nauczyć sieci, a nie mają specjalnie innych możliwości.

Bartosz | 2014-07-21
itguy | 2011-01-16