Suppli #7

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Fujii wreszcie jest z Saharą. Chociaż już na pierwszy rzut oka ciężko nazwać to normalnym związkiem – oboje zapracowani, obarczeni wieloma obowiązkami, ciągle na wyjazdach służbowych. Mimo tych wszystkich niedogodności Minami czuje się spełniona. Nie wszystkim jednak humor tak dopisuje jak Fujii. Nao próbuje odzyskać równowagę po rozstaniu z kamerzystą. Natomiast Tanaka i Yugi mają problemy osobiste.

źródło opisu: wydawnictwo.hanami.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Hanami