Michael Jackson Geniusz czy szarlatan

Wydawnictwo: Dziennikarska Agencja Wydawnicza
83-904648-0-1
biografia, Michael Jackson
Anka

Autor o swojej książce "O Michaelu Jacksonie napisano już tak dużo, ze w mojej ksiązce nie odkrywam niczego nowego. Powiem skromnie:porządkuję w niej tylko i grupuję dobrze znane fakty, gromadzę nieuniknione sensacje, staram się odpowiedzieć na wiele pytań, ale też powtarzam te, na które odpowiedzi nie ma i prawdopodobnie nigdy nie będzie. Człowiek, który pobił wszelkie rekordy popularności,...

Człowiek, który pobił wszelkie rekordy popularności, stał się racjonalizxatorem teledysku, przyjacielem muzyków wszystkich nacji, stylów, manier i upodobań, dobroczyńcą ubogich, zakałą swojej rodziny.
Michael Jackson: aktor filmowy, gwiazdor miusicalu, tancerz-wirtuoz,ekscentryczny artysta, genialny showbuisnessman. Czy to szarlatan? Cóż, nie od rzeczy jest zadać czasem takie pytanie. A więc geniusz? Tak! na pewno tak."
Książka została wydana w 1996 roku z okazji koncertu Michaela Jacksona w Polsce.

Emka | 2014-01-20
Przeczytana: 1996 rok