Efektowne efekty specjalne

Spectacular Special Effects
8323720479
wiedza, monstrrrualna erudycja
Franciszek

Najpierw greccy bogowie zjeżdżali z Olimpu opuszczani przez dźwig. Potem pewien magik rozsadził gadającą głowę z pomocą kamery. Teraz dzięki komputerom zwierzęta gadają, kosmici tańcują, a dinozaury po Ziemi wędrują. Ten sensacyjny przewodnik wprowadzi w sekrety efektów specjalnych - od wyrafinowanej komputerowej magii do prostych i fajnych trików, których można użyć, reżyserując szkolne przedstawienie. Jak stworzyć groźną bestię, jak zagrać na nosie sile ciężkości i co ma połówka kapusty do filmowego mordobicia? Kto pożąda wiedzy, niech czyta Monstrrrualną Erudycję!

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/