złote zasady negocjacji

Wydawnictwo: Onepress
5 (4 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
biznes, finanse

z tej książki dowiesz się, jak dopasować przekaz do osobowości oponenta, jak zaskarbić sobie jego przychylność oraz które informacje podkreślić, a które pominąć. Jej autorami są eksperci od komunikacji międzyludzkiej, specjalizujący się w formułowaniu maksymalnie skutecznych przekazów. Ta książka również jest takim przekazem. znajdziesz w niej przykłady technik negocjacyjnych, poparte solidną wied

Darek | 2015-07-09
Przeczytana: 01 czerwca 2015

Ciekawa książka, która zainteresuje nie tylko handlowców czy managerów. Autor przedstawia różne techniki negocjacyjne, które szczegółowo, ale w dość "łopatologiczny" sposób, ilustruje własnymi przykładami z życia.
Warto przeczytać.

rox | 2014-10-30