Tylko kariera

Matchstick love
83-241-1160-3
wszystko dla pań, romans,
artemis

Liczy się tylko kariera. Dlatego tak ważne są staranne planowanie, zręczne posunięcia, ostrożne decyzje. Ale w nowej firmie Amy spotyka Grega - równie ambitnego i przedsiębiorczego... nie tylko w interesach. A kombinacja gorącego temperamentu i zimnej kalkulacji to najlepszy przepis na mieszankę wybuchową!

Joanna | 2010-08-28
Przeczytana: 26 sierpnia 2010

Początek nudny ale reszta fajna

Efka | 2012-11-04
Na półkach: Przeczytane, 2012 Rok
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo długo się rozkęca, ale zakończenie rekompensuje początek.
Amy zmieniając pracę nie wiedziala, że będzie musiala się zmierzyć z kimś takim jak Gregg. Na początku niemiły dla niej, w pewnym momencie zmienił front stając się przyjacielski i pomocny. Po namietnej nocy z Greggiem, Amy myslala, ze to kolejny biurowy romans. Okazuje się, że Gregg znowu staje się "chamem". Amy nie wiedziala tylko jednego - Gregg założyl się, że przespi sie z Amy w ciagu trzech tygodni, nagroda byl wyjazd na narty. Po krotkim czasie Amy dowiaduje sie, co stalo za zachowaniem Gregga - poprzysiega mu zemste. W między czasie odkrywa o naduzyciach w firmie. Probuje znalezc dowody. Przy okazji okazuje sie, ze nie tylko Gregg jest w to zamieszany. Znajduje dowody dzieki swoim przyjaciolom - Tessie i Johnie.
Udaje jej sie przeprowadzic rewolucje w firmie, Gregg zostaje zwolniony razem z innymi osobami.
Jej zostaje zaproponowany etat tymczasowego prezesa firmy. Jednak jest to pozorne zwycięstwo. W jej zyciu...

katka_94 | 2013-08-23
Przeczytana: 2012 rok

Nudna, pomimo iż krótka to akcja ciągnęła się jak flaki z olejem. Nie polecam

Joanna | 2016-04-20
Joanna | 2014-08-22