Suppli #5

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Praca w życiu Fujii zajmuje najważniejsze miejsce, pochłania prawie całą jej energię i pełni rolę antidotum na wszystkie problemy. Jest również przyczyną stresów i zwątpień. W końcu, jak mówi sama Minami: Praca to nie jest robienie w 100% tego, co się lubi. W firmie rozpoczął się właśnie okres przyjmowania i szkolenia nowych pracowników. W kwestii klientów nic się jednak nie zmienia, ciągle są...

W firmie rozpoczął się właśnie okres przyjmowania i szkolenia nowych pracowników. W kwestii klientów nic się jednak nie zmienia, ciągle są wymagający i kapryśni.
Każdy z bohaterów ma niewiele czasu na życie prywatne oraz bagaż przykrych doświadczeń. Koda stracił bliską osobę, luzacki Sahara miał trudne dzieciństwo. Wszystkie postacie pojawiające się w Suppli łączy wspólna cecha, każda z nich tak, jak większość ludzi na świecie, boi się samotności i braku akceptacji.

źródło opisu: wydawnictwo.hanami.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Hanami