Light on Yoga
83-903217-1-8
joga, asana, podręcznik
poradniki
nina31

B.K.S. lyengar jest żywą legendą i wybitnym nauczycielem jogi. Całe życie poświęcił doskonaleniu metod praktykowania i nauczania jogi. "Światło jogi" jest już dzisiaj dziełem klasycznym. Zawiera ilustrowane 600 fotografiami szczegółowe opisy ponad 200 asan. "Mam nadzieję, że ŚWIATŁO JOGI pana Iyengara sprawi, iż wielu ludzi pójdzie za jego przykładem i stanie się nauczycielami, których...

"Mam nadzieję, że ŚWIATŁO JOGI pana Iyengara sprawi, iż wielu ludzi pójdzie za jego przykładem i stanie się nauczycielami, których ludzkość tak bardzo potrzebuje."

Yehudi Menuhin

"B.K.S. Iyengar to genialny stroiciel naszych ciał umyslów. którego cechują jednocześnie głębia i prostota. Mam nadzieję, że ten opracowany z naukową precyzją podręcznik pomoże nam w codziennej praktyce przywracania równowagi i umacniania siły ducha."

Jacek Santorski

"Najwyższej klasy podręcznik" - Times of India

"Prawdopodobnie najlepsza książka o hatha-jodze" - Statesman

"Książka piewszorzędnej, niedościgłej jakości" - Eastern Times

majoballs | 2014-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2014

Niezastąpione źródło inspiracji i informacji o wszelkich aspektach jogi, nie tylko asan ale również całej filozofii związanej z jogą. W tej książce znajdziemy nie tylko opisy asan ale również szczegółowe opisy technik pranayamy, propozycje kursów podzielone na trzy grupy, oraz sposoby radzenia sobie z różnymi schorzeniami przy pomocy jogi. Bez wątpienia ta wszechstronna pozycja zasłużyła sobie na miano "Biblii jogi".

Ewa | 2014-03-06
Przeczytana: 2012 rok

Bardzo wyczerpująca pozycja - asany opisane krok po kroku, mnóstwo zdjęć, obszerne opisy dotyczące wpływu wykonywania asan na zdrowie, dodatek pozwalający dobrać je do własnych potrzeb... Niezbędna dla początkujących i ogromnie pomocna dla zaawansowanych :) Warto do niej często wracać, by sprawdzać i korygować swoją praktykę.

nina31 | 2010-05-28
Na półkach: Przeczytane, Poradniki

Doskonała książka. Obowiązkowa pozycja dla ćwiczących jogę (zwłaszcza wg jego metody;)

Mikulacz | 2017-12-20

Obowiązkowa pozycja każdego Jogina ;)

Crocodil | 2015-03-21
Na półkach: Przeczytane, Joga