Wygnanki na wakacjach

Wydawnictwo: Amber
The Exiles
83-241-0259-0
MadziaT

Dwa miesiące u Wielkiej Babci! Koszmar! Zmarnowane wakacje! Ucieczka nie wchodzi w grę. Ruth, Naomi, Rachel i Phoebe zostają odstawione (pod strażą!) na wieś. No i zaczyna się. Same obowiązki - sprzątanie, zmywanie, prasowanie na okrągło. I żadnych książek. Ale nikt, nawet Wielka Babcia, nie zdoła popsuć zabawy siostrom Conroy!

Mia17s | 2014-03-17
Przeczytana: kwiecień 2014

Conroyówny poznałam, dzięki książce "Wygnanki w domu"(druga część przeczytana najpierw przez pomyłkę), która spodobała mi się tak samo jak ta. "Wygnanki na wakacjach" naprawdę mnie zaciekawiły, dlatego też przeczytałam je w bardzo krótkim czasie. Całą serię przeczytałam w szóstej klasie. Bardzo lubię czytać o "Wygnankach", gdyż mają one oryginalne i niecodzienne pomysły. Nie tylko ze względu na pomysłowość dziewcząt, ale także z tego powodu, który mnie najbardziej zachęca, bowiem ich przygody są bardzo śmieszne(a to lubię w książkach), co nie oznacza, że w tych opowieściach brakuje wzruszających momentów... Wg mnie, te trzy lektury są godne polecenia i dlatego zachęcam również innych do przeczytania. ;)

Cuddless | 2011-08-01

Cudownie zabawna, ciepła powieść dla dziewczynek małych i dużych.
Po raz pierwszy przeczytałam dobre 10 lat temu, ale teraz kiedy do niej zaglądam nadal uważam ją za dobrze napisaną powieść.

Hobbit | 2010-06-09

Bardzo dziewczęca ale całkiem przyjemna

Emilia Woźniak | 2014-10-29

Bardzo fajna książka dla młodszych czytelniczek. Mocno utkwiła mi w pamięci :)

pia | 2016-03-25
Na półkach: 2016, Przeczytane