Suppli #4

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Życie nie rozpieszcza Fujii. Problemy osobiste, kolejne zmagania z codziennymi wyzwaniami. Okropne uczucie bezradności, samotność, zagubienie - tak najkrócej można byłoby opisać to, co czuje zaganiana Minami. Jednak nie tylko ona cierpi. Również Yugi przechodzi bardzo trudny okres. Niezależna freelancerka zaczyna się dusić w świecie wolności i braku zobowiązań. Nowy projekt, następna reklama,...

Nowy projekt, następna reklama, wielu wymagających klientów. Atmosfera w pracy nie należy do najprzyjemniejszych, bowiem ze względu na sytuację ekonomiczną planowana jest redukcja etatów, a tego pracownicy bardzo nie lubią.

źródło opisu: wydawnictwo.hanami.pl

źródło okładki: Wydawnictwo Hanami