Suppli #3

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Świadomość istnienia innej kobiety w życiu Ogiwary doprowadza Fujii do szału. Ona, on i ta trzecia, która nie tylko wie o wszystkim, ale również pracuje w tym samym zespole. Na domiar złego w firmie rozpoczęło się przygotowywanie wielkiego projektu dla bardzo wymagającego klienta. Rywalizacja wewnątrz firmy nie wpływa dobrze na kontakty międzyludzkie. Małe zespoły konkurują ze sobą, każdy chce...

Na domiar złego w firmie rozpoczęło się przygotowywanie wielkiego projektu dla bardzo wymagającego klienta. Rywalizacja wewnątrz firmy nie wpływa dobrze na kontakty międzyludzkie. Małe zespoły konkurują ze sobą, każdy chce wygrać, więc walka jest zacięta. Do grupy, w której pracuje Fujii, dołączają dwie znane osobistości Koetsu Entsuro oraz Sahara Toru.
Okazuje się też, że nie tylko Minami ma skomplikowane życie. Watanabe z pozoru wyglądająca na beztroską osobę oraz obdarzona dużym dystansem do życia Yugi również borykają się z problemami osobistymi.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie