Suppli #1

サプリ (Sapuri)
komiks, manga, japonia
komiksy
kolmanka

Fujii Minami jest dwudziestosiedmioletnią kobietą pracującą w renomowanej agencji reklamowej. Sukces zawodowy wymaga jednak wielu wyrzeczeń. Nadgodziny, praca w niedziele to tylko niektóre z „uroków” budowania mocnej pozycji w firmie. W takich warunkach bardzo ciężko jest zorganizować swoje życie osobiste. Fujii od siedmiu lat ma stałego partnera, jednak coraz częściej zastanawia się, ile tak naprawdę wart jest ten związek. Kariera zawodowa, mechanizmy działania agencji reklamowej, a także samotność oraz usilne poszukiwanie akceptacji i miłości, to tematy poruszane w tym komiksie.

źródło opisu: opis autorski

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Aisling | 2014-12-07

Pod względem rysunków bardzo mi się podoba. Jednakże chyba musiałabym dorosnąć, aby taka tematyka do mnie trafiła. Na razie mangi o pracy to nie moja "bajka".

| 2013-04-06
Przeczytana: 06 kwietnia 2013

Wielki plus za estetykę rysunków, ponieważ są naprawdę piękne i miłe dla oka, przez co komiks czyta się w miarę szybko. Fabuła jednak jest nieco poplątana, wiele wątków dzieje się bardzo szybko, tak nagle i w jednym czasie. Łatwo się pogubić. Jest to jak dla mnie typowo obyczajowa historia dla każdego.

Anettet | 2017-03-24
Na półkach: Mangi, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 2016 rok

To jedna z tych mang, które każą zastanowić się nad swoim podejściem do życia. Seria składa się z 10-ciu tomów. Wszystkie są w Polsce wydane, z czego się bardzo cieszę!! W tomie pierwszym poznajemy główną bohaterkę, która całą swoją uwagę poświęca pracy, zapominając o swoim życiu prywatnym. Zresztą jak wielu jej znajomych.

neuromance | 2012-08-23
Na półkach: Komiksy, Przeczytane
Przeczytana: 19 lipca 2012

Nie wiem czy tylko ja odnoszę wrażenie, ze akcja jest nieco chaotyczna? Fabuła średnio ciekawa, acz komiks dopracowany pod względem estetycznym (prześliczna bohaterka!).

Daiki | 2012-06-21

Pierwszy i drugi tom kupiłam dobre 2/3 lata temu...obecnie jestem na kierunku Tech.Org.Reklamy...To musiało być przeznaczenie (^w^)v

Katarzyna Ewa Sobczak | 2016-06-11
Suechan | 2016-06-01