Sprzysiężenie

Wydawnictwo: Amber
The inner sanctum
83-7245-144-3
dona

David Mitchell, młody menedżer wielkiego przedsiębiorstwa inwestycyjnego, pracuje nad miliardowym kontraktem. Przygotowując umowę, nawiązuje znajomość z Jesse Hayes z urzędu skarbowego. Zmarły w tajemniczych okolicznościach szef dziewczyny przekazał jej bowiem ważne dla negocjacji Mitchella akta. David i Jesse nie wiedzą jednak, że dokumenty zawierają coś więcej: niebezpieczną tajemnicę gigantycznej afery korupcyjnej, której zbrodnicza sieć łączy Wall Street z ciemnymi korytarzami Waszyngtonu.

madziq | 2016-07-06
Paweł | 2012-10-02