Fundusz Szakala

Tłumaczenie: Marek Jurczyński
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The vulture fund
83-7245-240-7
dona

Mace McLain, pracownik wielkiego banku inwestycyjnego z Wall Street, otrzymuje od prezesa firmy dziwną propozycję. Ma zająć się organizacją miliardowego funduszu, który będzie spekulować na giełdzie. Pieniądze pochodzą rzekomo od kilku najbogatszych rodzin w kraju. Mace ustala jednak, że całą kwotę przelano z kont rządowych. Trop prowadzi do Waszyngtonu i... do bazy terrorystów, gdzie przygotowywane jest straszliwe uderzenie w serce Nowego Jorku.

książek: 1963
portana | 2016-07-31