P. S. I love you
literatura młodzieżowa
kasia85

Mariah wraz z siostrą i matką wyjeżdża w czasie wakacji do Palm Springs, aby opiekować się domem bogatej rodziny Abott. Tam właśnie Mariah poznaje Paula i... zakochuje się w nim. Niestety, okazuje się, że chłopak jest poważnie chory.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

zabielka | 2013-10-17

łoł, kiedy to było jak czytałam "nie dla mamy, nie dla taty lecz dla każdej małolaty".... Jakie to było wspaniałe, jak przeżywałam przygody bohaterów... Wspaniała seria dla młodych dziewczyn. :)

Przebudzona | 2015-03-22

Czytało się za młodu ;) Polecam :)

wolfie | 2013-10-01
Przeczytana: 01 października 2013

„Człowiek żyje tak długo, jak długo go ktoś wspomina.”
Książka mówiąca o tym, jak ulotne i kruche jest ludzkie życie. Warto doceniać każdą chwilę spędzoną z bliską nam osobą.
Historia miłości Mariah i Paula przedstawiona przez Barbarę Conklin była niezwykle poruszająca, wyciskała mi łzy z oczu.
Radzę zaopatrzyć się w wagonik chusteczek - tutaj nie ma happy endu!

Roman Dłużniewski | 2016-12-10

Przeczytałem tę książkę jako stary dziad, po obejrzeniu filmu pod tym samym tytułem z uroczą Scarlett. Książka faktycznie jest dla małolatek i nie dziwię się, że ocierają łzy. Mnie specjalnie nie poruszyła.

Karolina | 2013-10-25

"Może oceniałaś ich wiedząc z góry."
Książka mnie nie porwała od razu wiadome było zakończenie. Mimo to cieszę się, że ją przeczytałam.

Kocia_matka | 2015-06-18

Czytałam całą serię i jak dotąd żadna nie poruszyła mnie tak jak ta :) Czasami wręcz nie mogłam opanować łez i nie żałuję :) Przeczytałam ją na raz i według mnie jest bardzo pouczająca :) Polecam :)

JaMajka | 2016-05-22
Przeczytana: 22 maja 2003

Pierwsza książka przez którą popłakałam się po zakończeniu lektury ( a może to sprawa hormonów u nastolatki???)
Mimo wszystko polecam wszystkim młodocianym książkoholikom :-)

Katia | 2011-09-02

W podstawówce/gimnazjum bardzo lubiłam czytać książki z serii "Nie dla mamy, nie dla taty, lecz dla każdej małolaty", a kiedyś trafiłam na tę pozycję. Przyznam, że ani okładka ani tytuł ani bodajże nawet opis nie zrobiły na mnie większego wrażenia. Ot, kolejna lekka książeczka z cyklu. A jednak, w trakcie czytania wciągnęła mnie tak bardzo, że siedziałam do później nocy czy nawet rana, z włączonym komórowym wyświetlaczem - służącym jako latarka, bowiem musiałam doczytać ją do końca, bez żadnych zbędnych przerw. Pamiętam, że bardzo mnie wzruszyła, chyba jak żadna inna książka z tej serii. Uznałam ją wówczas za ulubioną.

Ze względu na pamięć o wywołanych emocjach i sentyment, sięgnęłam po nią ponownie, kilka lat później, będąc już w liceum. Zaczęłam czytać pierwsze strony... i rozczarowałam się. Pamiętam, że poczułam się zirytowana i prawie oszukana, że książka, którą tak miło wspominałam okazała się być pisana tak prostym językiem i niewyszukanym stylem. Nie dobrnęłam nawet do...

yootsuu | 2010-08-21

w tej serii jest wiele książek - w większości takie, które po przeczytaniu uciekają z pamięci. lekkie i przyjemne, ale bez charakteru. ta jest wyjątkowa - zapamiętałam ją i tytuł na zawsze.

kończy się inaczej niż pozostałe, dlatego uważam ją za perełkę serii. wywołuje dużo łez, wzrusza. naprawdę warto ją przeczytać.

Kamila Krawczyk | 2010-07-29
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Wiem, że przeczytałam dużo książek z tej serii, mimo to nawet tytuły ani okładki nic mi nie przypominają. Za to tą jedną pamiętam. Jest na prawdę cudowna :-) Gorąco polecam :-)