Szkoła wampirków. Fałszywy wampir

Tłumaczenie: Ryszard Turczyn
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Szkoła wampirków". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Die Schule der kleinen Vampire: Der falsche Vampir
wampiry, szkoła

Drugi tomik przygód niezmordowanych wampirzątek. Tym razem wampirki zamierzają ulepić najstraszliwszego bałwana wszech czasów. Ma to być superszok. Do nieprzytomności przerażający! Ale bałwanowi czegoś jednak brakuje. Czegoś bardzo ważnego. Czegoś bardzo wampirycznego. Zębów! Ale czy Oxford, wielce szanowany nauczyciel naszej gromadki, nie dostał właśnie nowego uzębienia? Luksusowego modelu z dwupozycyjnymi siekaczami i wałem zgryzu w głowicy? Tak właśnie zaczęły się kłopoty. Ponieważ uzębienie to wpadło w szpony fałszywego wampira!

źródło opisu: Nasza Księgarnia, 2006

źródło okładki: zdjęcie autorskie

szopuś | 2012-01-20
Przeczytana: 19 stycznia 2012

Książka bardzo mi się podobała choć jest o niebo gorsza od wcześniejszych części. Mimo to polecam.

Marta | 2017-02-03
tomaszefska | 2017-01-03