Amanda X: Bella i duchy

Amanda X - Bella und der Poltergeist
83-10-11181-9
Amanda, Bella duchy
Pistacia

Ernst Satt, właściciel fabryki czekoladek, zaprosił Amandę i jej detektywów do swojej wspaniałej posiadłości. W nocy dzieją się tam przedziwne rzeczy: znikają ubrania, a duchy/strachy wyrywają ludzi ze snu. Kiedy na dodatek następnego dnia znika Bella Satt, Amanda ocenia natychmiast, że w tym przypadku konieczne będzie podjęcie wyjątkowych środków.

[opis wydawcy]

Groszek | 2013-10-14
Porshia | 2011-09-10

Czytałam bardzo dawno,ale raczej mi się podobało :)

meggi112 | 2013-11-26

Uważam ,że ta książka jest dla dosyć małych dzieci w wieku 8-9 lat. Potem też to jest fajna historyjka ale bez trudu można przewidzieć co się wydarzy. Trochę detektywistyczna powieść przypadnie do gustu małym czytelnikom z powodu np. owcy w okularach przeciwsłonecznych itp.

Anka | 2011-02-28
Przeczytana: 2010 rok

Nawet nawet. :-)

Evanlyn | 2011-08-19
Na półkach: Przeczytane, 2011
Przeczytana: 16 sierpnia 2011

Na tą książkę jestem za stara, trzeba przyznać. "Amanda X: Bella i duchy" jest kierowana do dzieci w wieku 10 lat, bądź mniej. Każdy młody czytelnik polubi ową serię, gdyż nie ma co jej zarzucić.

Jako lektura dla młodszych czytelników to całkiem dobra ;)

Xavi | 2012-07-09
Przeczytana: 18 sierpnia 2008