Co słychać u Siedmiu Krasnoludków?

Tłumaczenie: Anna Gamroth
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Das Neueste von den sieben Zwergen
978-83-10-11337-5
krasnoludki
Pistacia

Jak pewnie pamiętacie, bajka o Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludkach kończy się tak, że Królewna odchodzi szczęśliwa ze swoim wybawicielem – Księciem, a krasnoludki znowu zostają same. Będą musiały samodzielnie zmierzyć się ze wszystkimi problemami i niekończącymi się domowymi obowiązkami. Odkąd zabrakło Śnieżki, nie ma komu troszczyć się o porządki. W zawrotnym tempie piętrzą się sterty...

Odkąd zabrakło Śnieżki, nie ma komu troszczyć się o porządki. W zawrotnym tempie piętrzą się sterty niepozmywanych talerzy i hałdy brudnej bielizny. Nikt nie myje lepiącej się już prawie podłogi, nikt nie pamięta o słaniu łóżek. I co z tym fantem zrobić?

[opis wydawcy]

Guinevere7 | 2016-10-30