Szarada

Tłumaczenie: Ewa Ciszkowska
Wydawnictwo: Prima
Charade
Ida

Życie popularnej aktorki telewizyjnej Cat Delaney ulega całkowitej odmianie, gdy w wyniku transplantacji otrzymuje nowe serce od nieznanego dawcy. Cat porzuca dotychczasową egoistyczną filozofię życiową, a jej celem staje się pomaganie innym. Tymczasem pacjenci, którzy przeszli operację serca tego samego dnia co ona, giną w bardzo podejrzanych okolicznościach. Cat zaczyna otrzymywać anonimy świadczące, że będzie kolejną ofiarą "nieszczęśliwego wypadku". Jedynie zakochany w niej były policjant Alex Pierce, autor poczytnych powieści kryminalnych, przychodzi jej z pomocą...

Małgorzata Chabzda | 2014-02-22
Przeczytana: 21 lutego 2014

I znów Pani Sandra Brown mnie zaskoczyła historią. Świetny kryminał jak zwykle połączony z romansem. Może się powtarzam ale to kolejna pozycja która trzyma czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Transplantacja serca, niewyjaśniona seria morderstw to są hasła którymi można opisać pokrótce historię opisywaną przez autorkę. Łatwy język dzięki któremu szybko się czyta. Po prostu polecam.

Magdalenaa Krząstek | 2014-04-04

Z braku innych ciekawych książek w mojej bibliotece sięgnęła właśnie po to coś. I już nigdy więcej. Czytanie szło mi nawet gładko, ale te wulgarne dialogi i końcówka, kiedy wszystko wychodzi na jaw. Masakra, pomieszanie z poplątaniem i wielkie rozczarowanie. Bo mimo wszystko myślałam, że autorka jakoś fajnie to zakończy. A tu buuuuuuuuuu, książka okazała się mało wartościowym romansem. A już o wątku kryminalnym nie ma mowy.

Ata77 | 2012-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2012

Jest w niej to co u Brown lubię: akcja, napięcie, wartkie dialogi oraz "iskrzy coś na fali on i ona" ;) literatura dla chcących się zrelaksować; szybko się czyta, generalnie polecam

paulina3869 | 2013-08-28
Przeczytana: 08 lutego 2011

Pierwsza książka tej autorki, którą przeczytałam. Super język, bardzo wciągająca. Polecam

torebka | 2013-04-29
Przeczytana: sierpień 2011

szybko, bardzo szybko, aż za szybko nadchodzi koniec! polecam

Volumen | 2016-08-14

Ciekawie skonstruowana fabuła. Polecam!

wilczyca20 | 2016-02-29
Przeczytana: 29 lutego 2016