Zabójcze sekrety

Wydawnictwo: Albatros
Deadly Embrace
83-7359-084-6
dona

Akcja książki rozgrywa się w latach 1945-2001 w Nowym Jorku, Las Vegas i Los Angeles, w świecie showbiznesu i wielkich pieniędzy. Jej bohaterowie to Michael Castelli, biznesmen, który dorobił się majątku na kontaktach z mafią, dwukrotnie niesłusznie oskarżony o zabójstwo oraz jego córka Madison Castelli, utalentowana dziennikarka. Michael pragnie zemścić się na ludziach zagrażających jego rodzinie i odpowiedzialnych za prześladujące ją nieszczęścia. Madison chce poznań prawdę o okolicznościach śmierci swojej prawdziwej matki, której nigdy nie spotkała.

Kasia | 2014-07-01

Przyjemny lekki kryminał. Prosty język, szybko się czyta.
Dla chcących nieskomplikowanej lektury ;)

Ania | 2014-11-28
Przeczytana: 27 listopada 2014

hm....na początku trochę nudna, trochę przeskakująca między bohaterami, ale końcówka to już mnie wciągnęła :)

goh | 2015-02-12
Przeczytana: 11 lutego 2015

Nie polecam, jedyny plus to to że szybko się czyta.

yakamoz | 2016-08-13
Przeczytana: 16 lipca 2016

Akcja książki rozgrywa się bardzo szybko, a ponadto również w kilku różnych wątkach, które autorka dzieli na rozdziały.
Zaczęłam czytać tą księżkę 29.02.2016 i miałam bardzo długą przerwę po przeczytaniu kilku rozdziałów. Efekt był taki, że kiedy wróciłam do lektury w lipcu musiałam sobie przekartkować początek i przypomnieć co działo się w każdym z wątków.
Niemniej jednak jest to pozycja godna polecenia do przeczytania dla zabicia czasu, wciąga i jest momentami naprawdę zaskakująca.

beataopole | 2011-05-04
Przeczytana: 04 maja 2011