Kochankowie i gracze

Wydawnictwo: Albatros
Lovers and Players
978-83-7359-778-5
dona

Diamond, jego trzech synów, Max, Chris i Jett oraz czarnoskóra piosenkarka, to główni bohaterowie nowej powieści Jackie Collins, autorki także innych ksiazek z życia amerykańskich elit finansowo-towarzyskich. Wielkie pieniądze, seks, zbrodnia, zemsta, mroczne sekrety rodzinne, zdrady i romanse - to nieodłączne elementy tej lektury.

kwiatek29 | 2012-09-17
Przeczytana: 05 stycznia 2001

Psychopatyczny miliarder Red Diamond wzywa swoich trzech synów na spotkanie,które w ostatniej chwili odwołuje.Max,Chris i Jett mają różne matki,ale każdy z nich był bity i gnębiony przez swojego ojca.W tym czasie bracia zbliżają się do siebie.W książce dużo się dzieje,fabuła jest bardzo ciekawa,nie brakuje wątku kryminalnego,miłosnego,zdrad.

małgosia | 2014-04-16
Przeczytana: 15 kwietnia 2014

Pani Collins ma swój sposób pisania. Można go lubić bądź nie.Jednak należy przyznać, że w książce jest wszystko, intryga, miłość, zdrada, tajemnica. Dobrze się czyta, nie zieje nudą ze stron ..... a wieczory wciąż jeszcze długie. Polecam

Sylwia | 2012-09-15

typowa,amerykańska.

lovecraft | 2014-02-24
Przeczytana: 05 kwietnia 2011

Jedna z moich ulubionych opowieści Collins. Tajemnicza, lekko niegrzeczna atmosfera nadaje świetny charakter całej książce. Dużo się dzieje! Ledwo co kończymy wątek o jednej z postaci, od której nie możemy się oderwać, a tu już druga urzeka nas swoją historią. Bardzo dobra.

Iwona Dudzicz | 2018-03-08
Przeczytana: 08 marca 2018