Zagadka w jej życiu

Tłumaczenie: Eugenia Solska
Wydawnictwo: Akapit
Rätsel um Valerie
dona

W tragicznych okolicznościach bohaterka powieści, posażna i wykształcona dziewczyna - dowiaduje się, że nie jest córką tej, która ją wychowywała. Porzuca dostatnie życie w mieście i przeprowadza się do swych rzekomych rodziców. Jakiś czas mieszka tam, dzieląc z nimi biedę, lecz czuje, że nie tam jej miejsce. Wreszcie tajemnica, otaczająca jej pochodzenie wyjaśnia się; dziewczyna odnajduje swe korzenie.

lubka | 2013-07-15
Przeczytana: 15 lipca 2013

koszmarek w starym stylu. Dla koneserek całowania po rączkach, biednych dziewcząt, które okazują się bogatymi dziedziczkami i innych bredni. Odradzam

anetaa21 | 2012-10-12
Przeczytana: 11 września 2012