Tajemna miłość, tajemne cierpienie

Wydawnictwo: Akapit
Die Untreue
dona

Piękna żona konsula Waldecka nie kocha swego starego męża i zdradza go z przystojnym baronem. Zakochany w niej po uszy konsul nie podejrzewa zdrady, czyniąc miłość do Erny treścią swego życia. Świadkiem wydarzeń staje się córka konsula, Ruth. Młoda dziewczyna, aby oszczędzić cierpień ojcu, bierze na siebie winy swojej macochy, przyznając się do rzekomego romansu z baronem. Ryzykuje utratę miłości swojego narzeczonego, który jest przekonany o jej nielojalności.

Leksi88 | 2016-02-12
Na półkach: 2015, Posiadam, Przeczytane