Usagi Yojimbo: Pory roku

Tłumaczenie: Jarosław Grzędowicz
Cykl: Usagi Yojimbo (tom 11)
Wydawnictwo: Egmont Polska
Usagi Yojimbo: Seasons (Book 11)
komiksy
Arab

Kolejny tom przygód królika-samuraja. Tym razem to zbiór krótkich opowieści, luźno powiązanych ze sobą. Usagi spotyka samuraja, który szuka zemsty, na pewnym nauczycielu, pomaga małej dziewczynce uratować ojca. Poznajemy też przeszłość Usagiego - w jaki sposób zginął jego pan i jak został samurajem-roninem. Królik wplątuje się tez w spisek, który ma na celu obalenie Szogunatu i przywrócenie Wiecznego Cesarstwa. Na koniec udaje mu się pokrzyżować plany Władcy Cieni.

książek: 1980
Jahty | 2011-10-21

Usagi = Najlepsza seria komiksowa !!!

Paweł | 2016-10-01
Na półkach: Komiksy, Posiadam, Przeczytane