Łowca kobiet

Tłumaczenie: Eugenia Solska
Wydawnictwo: Sagitta
Frauen in Noth
dona

"Kochała swego męża, była z nim szczęśliwa. Dopiero przed tygodniem w życiu jej zjawił się ten drugi. Nigdy jeszcze żaden mężczyzna nie zachowywał się wobec niej tak zuchwale i tak ogniście". Oszuści matrymonialni to nie wynalazek XX wieku. Już w czasach naszych prababek zdarzali się mężczyźni zniewalający swym czarem cnotliwe panny i stateczne mężatki i czerpiący ze swego powodzenia korzyści...

Oszuści matrymonialni to nie wynalazek XX wieku. Już w czasach naszych prababek zdarzali się mężczyźni zniewalający swym czarem cnotliwe panny i stateczne mężatki i czerpiący ze swego powodzenia korzyści materialne.
Bohater tej powieści to prawdziwy łowca kobiet, którego jednak ten proceder naraża na ciągłe niebezpieczeństwo i nie zawsze szczęście mu sprzyja.
Przygody Rolfa Fernau w Berlinie i Monte Carlo, drobne miłostki i wielka miłość obok wątku kryminalnego wypełniają kartki kolejnej książki J. Courths-Mahlerowej, którą oddajemy do rąk Czytelników.

Polaa | 2015-09-30
Przeczytana: 30 września 2015

Lekki kryminał, którego akcja toczy się jak podejrzewam w latach 40-50 XX w. w Berlinie. Przyjemnie się go czyta, dobrze się kończy. Byłam mile zaskoczona tą książką :)

Beti | 2014-05-10
Przeczytana: 10 maja 2014

Świetny romans,i ten łowca kobiet czy te łowy mu się do końca tak udają?
Niestety nie, zwłaszcza gdy urok męski nie działa na kobietę i sprawy się komplikują.
Polecam :-D

karolciahoga | 2016-02-14