Zaginiony dziennik Indiany Jonesa

The Lost Journal of Indiana Jones
978-83-7495-393-1
Indiana Jones, przygody, podróże
Ag2S

Federalna Służba Bezpieczeństwa Federacji Rosyjskiej ma przyjemność poinformować o publikacji jednego z jej najcenniejszych nabytków - uważanego dotąd za zaginiony - dziennika dr. Henry'ego "Indiany" Jonesa Juniora, przez lata ukrywanego w archiwach KGB, a ostatnio przekazanego Federacji Rosyjskiej. Dziennik zawiera informacje dotyczące prawie 50 lat życia autora (1908-1957): od młodzieńczych spotkań z takimi ludźmi, jak Lawrence z Arabii i Teddy Roosevelt, do dorosłych przygód z sektą thagów, nazistami i Królestwem Kryształowej Czaszki. Ujawniono tu wszystkie zdjęcia, rysunki, wycinki prasowe i osobiste notatki dr. Jonesa, rzucające nowe światło na postać jednego z bardziej tajemniczych poszukiwaczy przygód XX wieku.

Aniaxxp | 2014-02-10

Książka, (a raczej dziennik ;) ) jest pozycją obowiązkową dla fanów Indiany Jones'a. Razem z tym tytułem możemu przenieść się w świat filmu, i poczuć jak Indy. Przeglądając piękne stronice książki łatwo wczuć się w klimat. Polecam

Ada | 2013-02-17
Przeczytana: styczeń 2010

Nie jestem w stanie wydać niepochlebnej opinij na temat książek czy wgl czegokolwiek związanego z Indianą. Zostałam na tym wychowana i znam niemal każdy tekst z filmów. Dlatego łatwo było mi przypasować poszczególne elementy z książki do scen z filmu. Miłośnikom dr. Jonesa polecam zagłębienie się w ciekawe spostrzeżenia tu zawarte

Grigori | 2014-08-05
Przeczytana: lipiec 2014

Pierwsze, co chciałbym pochwalić to naprawdę przyjemny sposób wydania owego dziennika. Jak dopadłem w swe łapy to zrobiłem niemałe łał na jego widok. Sama zawartość, to fajne dla fanów Indiany uzupełnienie kolekcji przygód znanych z książek/filmów. Fanom polecam szczerze, dla pozostałych to raczej zbędny wydatek i zbieracz kurzu na półce.

pawel415 | 2014-12-08
Przeczytana: 15 marca 2014

Idea dziennika Indiany - bardzo słuszna. Sposób wykonania w połączeniu z ceną - mniej zachęcający.

Kacper | 2014-12-30
Przeczytana: 20 lipca 2009

Trudno to oceniać jako książkę. Jestem wielkim fanem postaci Indiany Jonesa, więc gdy przypadkiem trafiłem w księgarni na ten dziennik, od razu zabrałem go do kasy. Nie jest to coś, przy czym spędzimy długie godziny. Po prostu, ciekawy, ładnie wydany gadżet tylko dla miłośników Indiany.

Piodr123 | 2016-12-01
Szysiu | 2016-07-06