Dyskusje o książce Hiszpańscy żebracy

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Pamiętam, że....ale nie pamietam tytułu książki
Tak, chwała Ci i sława. Dziękuję
6 dni temu
Czytelnicze podsumowanie 2018 roku
Aż z ciekawości wracam do poprzedniego roku. Przeczytałam 39 książek. Nie jest to jakaś zawrotna ilość, ale mnie nie dziwi. W wolnym czasie potrafię robić miliard innych rzeczy, więc czytanie książek często mi nie wychodzi. 7 z tych książek to kodeksy i publikacje typowo prawnicze (czyli - nauka na studia). Jedna to podręcznik do ekonomii (którego serdecznie nie polecam)...
4 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (SIERPIEŃ 2018)
Sprzedam. 20 zł za sztukę (w cenie wysyłka)  Człowiek nietoperz  Begin Again Wymiana możliwa tylko za książki z półki Poszukuje. Wiadomosci priv
5 lata temu
Czytamy w weekend
Dzięki, z pewnością sprawdzę tę pozycję.
5 lata temu
Jakie dystopie polecicie?
Wszystkie znam ;) Enklawa, Cinder, W otchłani, Delirium i Nowa Ziemia nie przypadły mi do gustu. Las zębów i rąk oraz GONE czekają na półce. Krwawy szlak średnio mi się podobał. Oceniłabym go na 7/10. Rebeliant oraz Mroczne umysły zaliczają się do moich ulubionych pozycji. Dziękuję za przypomnieni o istnieniu "Tancerzy burzy", na których kiedyś miałam chrapkę ;)
8 lata temu
Co polecacie z fantasy/sci-fi :)
 Tajemnica Diabelskiego Kręgu Tajemnica Diabelskiego Kręgu  Osobliwy dom pani Peregrine Osobliwy dom pani Peregrine oraz  Miasto cieni Miasto cieni
8 lata temu
Pokazuje 6 z 8