Zemsta Khai

Khai of Khem
zemsta Khai, Egipt
horror
dona

Wszyscy chylili głowy przed faraonem Khasathuta. Zarówno niewolnicy, jak i książęta czuli strach przed jego tajemniczą i przerażającą mocą, o której szeptano, że pochodzi z gwiazd. To on, okrutny Khasathuta, zamordował podstępnie rodzinę swego nadwornego architekta, a jego syna Khai mianował kapłanem piramidy z zamiarem wyzyskania go dla swych niecnych zamiarów. Po śmierci najbliższych Khai...

Po śmierci najbliższych Khai zaprzysięga faraonowi zemstę. Musi zwyciężyć tyrana i zniszczyć jego moc na wieki. Niestety, nie docenia jego władzy i nadprzyrodzonych możliwości. Za pomocą czarnej magii faraon zabierze mu duszę i przeniesie w przyszłość, do współczesnego Londynu. Tam wcieli jego duszę w postać znanego archeologa.
Ale moment zemsty nadejdzie. Potrzeba na to jeszcze czasu!

Miroslaw Kowalski | 2012-01-03

Całkiem przyjemna, ale bez rewelacji niezła fabuła prowadząca to niezbyt rewelacyjnego finału.

Spursmaniak | 2016-11-10
profix | 2016-07-24