rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Ziarno demona

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
52 książki w 2022 roku :-)
Małe podsumowanie 2022 roku książek - 66  komiksów - 50   warte uwagi:   Cienie Nocnego Targu Cienie Nocnego Targu   Licho nie śpi Licho nie śpi   Shiki #11 Shiki #11
1 rok temu
52 książki w 2019 roku :)
Fajnie było by jakby LC pokazało jakie były efekty wyzwania
4 lata temu
Nadchodzi horror kryminalny roku
A ja,jak się uda.W sobotę,odbiór Edward Lee Wyrywacz Rogów. Co do pana Dardy,to poczekam na bibliotekę.Muszę ograniczyć się z kupowaniem.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (czerwiec 2016)
wypożyczone stosik dzisiejszy już lipcowy  Czarnobylskie truskawki Czarnobylskie truskawki  Gulasz z turula Gulasz z turula  Jaskiniowiec Jaskiniowiec  Miłość, szkielet i spaghetti
20581
7 lata temu
wymienię/sprzedam (archiwalny)
Wymienię lub sprzedam poniższe książki:  Nergal. Spowiedź heretyka  Mądrości Shire. Krótki poradnik jak żyć długo i szczęśliwie  KochAna. W pułapce anoreksji i bulimii  The Playbook. Podręcznik podrywu  Kodeks Bracholi  Ani żadnej rzeczy...
11 lata temu
sprzedam/wymienię książki archiwalny 4
Jestem nową osobą i dopiero aktualizuje swój profil, ale z chęcią wymienię lub sprzedam bardzo atrakcyjnie następujące książki:  Sekta zabójców Sekta zabójców  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a ks. 1
12 lata temu
Pokazuje 6 z 8