Uzdrowić miłość

Tłumaczenie: Jolanta Czapczyk
Wydawnictwo: W drodze
Healing the Wounds in Couple Relationships
Agnieszka

Martin Rovers napisał tę książkę „dla wszystkich, którzy chcą kochać i być kochani, którzy chcą poznać, jak rodzi się miłość, jak działa, jak żyje i umiera, a szczególnie dla tych, którzy chcą wiedzieć, jak żyć pełnią miłości”. Jest to książka poświęcona rozwojowi relacji małżeńskiej. Autor odsłania, nazywa i analizuje zranienia, których doświadczają małżonkowie. Opisuje też różne strategie...

Jest to książka poświęcona rozwojowi relacji małżeńskiej. Autor odsłania, nazywa i analizuje zranienia, których doświadczają małżonkowie. Opisuje też różne strategie pomocne w tym, by miłość, która przynosi zranienia została odnowiona.

Renegatus | 2015-06-26
adam | 2013-04-07