Kocham tatę

Only dad
83-7359-033-1
tata
Justyna

Życie Drummondów wydaje się idyllą: szczęśliwe małżeństwo, udana szesnastoletnia córka, stabilna sytuacja finansowa. Wspólne wakacje we Włoszech są jej doskonałym dopełnieniem. Niespodziewanie idylla zamienia się w tragedię, zmieniającą życie ojca i córki.

Zakładka | 2015-04-14
Przeczytana: 14 kwietnia 2015

Historia sama w sobie jest przepiękna. Przedstawia wyjątkową relację między ojcem, a córką. Momentami jest bardzo smutna, wręcz wzruszająca, a momentami przezabawna. Jest to niesamowita historia dająca do myślenia, pełna wielu wartości, dylematów życiowych, dodatkowo napełnia ciepłem wewnętrznym i wiarą w lepsze jutro. Niestety nie pochłania ona tak bardzo jak powinna. Akcja jest trochę nieciekawie przedstawiona i ma w sobie coś takiego, że nie mam ochoty ponownie wracać do tej historii. Nie jest zła, ale czytałam lepsze, więc ocena nie jest wysoka.

Anita | 2012-03-04
Przeczytana: 04 marca 2012

Wciąga, ale... spodziewałam się czegoś lepszego. Większych emocji, innego przekazu. Czegoś zabrakło.

Moniczak_C | 2012-01-05

Porusza, wyciska łzy, daje do myślenia!

madz | 2013-01-01

może nie jest jakoś strasznie wybitna, ale straszliwie daje do myślenia

Jadzia | 2014-02-20
Przeczytana: 19 lutego 2014

Ciepła opowieść, dobrze się czytało. Ale powinno być gorzej, trudniej, powinnam popłakac trochę i poprzeżywać. Tego mi zabrakło...

Jowita | 2010-12-29
Przeczytana: 28 grudnia 2010