Preparaty

9788362006052
codzienność, preparaty
poezja
Mallwa

Preparaty"to zapis fragmentów życia, "czas w probówkach i owady w bursztynie", które można poddać laboratoryjnej analizie. Pełno w tym tomie wszelkiej maści płynów, mechanizmów, drgań, struktur, naprężeń, "absorpcji i destylacji", które w szczegółowy sposób zostały użyte do opisu codziennej, ludzkiej egzystencji. Debiutancki tom Przemysława Witkowskiego, laureata Konkursu im. Jacka Bierezina (2009)

wysłannik_bajdocji | 2016-04-07
simple_1403 | 2014-01-18