Duże troski małych ludzi

Belgische Riesen
83-7311-846-2
dzieci
Agata Urbaniak

Wesoła opowieść o tym, jak bystre dzieci sprawiają rodzicom niezwykłe niespodzianki. 10 - letni Konrad Bantelmann wiedzie beztroskie życie, otoczony miłością rodziców. w przeciwieństwie do Fridz, jego rówieśnicy, której nieobce są już problemy świata dorosłych - jej rodzice właśnie się rozstali. Zuchwała, zbuntowana dziewczynka postanawia się zemścić na przyjaciółce ojca. Konrad, zazwyczaj...

10 - letni Konrad Bantelmann wiedzie beztroskie życie, otoczony miłością rodziców. w przeciwieństwie do Fridz, jego rówieśnicy, której nieobce są już problemy świata dorosłych - jej rodzice właśnie się rozstali. Zuchwała, zbuntowana dziewczynka postanawia się zemścić na przyjaciółce ojca. Konrad, zazwyczaj spokojny i rozważny, teraz - poruszony smutną historią Fridz - nieopatrznie podsuwa jaj pomysł, jak tego dokonać. Tajną bronią dzieci będzie...ogromny królik, wyjątkowy okaz, po prostu olbrzym.

Elmo | 2014-04-06
Anna_M | 2014-03-09