Uroczy nicpoń

Okładka książki Uroczy nicpoń Johanna Lindsey
Okładka książki Uroczy nicpoń
Johanna Lindsey Wydawnictwo: Świat Książki Cykl: Rodzina Malory (tom 7) literatura obyczajowa, romans
Rodzina Malory (tom 7)
Loving scoundrel
Świat Książki
2006-01-01
2006-01-01
837391823X
Anna Zielińska
lindsey johanna uroczy nicpoń

Kolejny Malory ulega miłości, tym razem Jeremy. Oczywiście wiele przeszkód towarzyszy związkowi "przyjacielskiemu" jego i Danny, która większość życia spędziła w roli chłopca, mieszkając wśród bezdomnych dzieci w slumsach. Nie wie kim jest, nic nie pamięta i ma "męski sposób myślenia". Oczywiście, jak zawsze, cała rodzina angażuje się w sytuacje. Mamy wątek kryminalny, walkę i zabójstwa.
Świetnie napisany romans historyczny, lekki, zabawny, z odrobiną napięcia i wątkiem erotycznym.

Bardzo przyjemna i dobrze napisana, z resztą jak wszystkie powieści autorki. Wartka akcja i ciekawa historia, polecam.

Kolejna fajna historia, tym razem to Jeremy jest głównym bohaterem. Ale na szczęście jego tatusia nie zabrakło, ponieważ Jeames dodaju humoru każdej książce o rodzinie Malory:)

Świetna!!!

Świetna!!!

Jak ja uwielbiam książki Pani Lindsey! Można zawsze się przy nich i pośmiać, i popłakać. A ta książka ani trochę mnie nie zawiodła. Polecam!

• Romans historyczny
  • Johanna Lindsey
  • Romans Historyczny
  • Romanse

Dodaj cytat z książki Uroczy nicpoń