Uroczy nicpoń

Tłumaczenie: Anna Zielińska
Cykl: Rodzina Malory (tom 7)
Wydawnictwo: Świat Książki
Loving scoundrel
837391823X
dona

Danny, młoda kobieta pozbawiona pamięci o własnej rodzinie, wychowana w londyńskich slumsach, zostaje wyrzucona z gangu za pomoc Jeremy'emu Malory'emu w odzyskaniu klejnotów przyjaciela. Danny nalega, aby Jeremy zatrudnił ją jako pokojówkę. Zaintrygowany urodą i odwagą dziewczyny, zgadza się, mimo że najchętniej uczyniłby z niej kochankę. Danny szybko staje się damą. Kilku osobom z towarzystwa swym wyglądem kogoś przypomina, co nie tylko stawia pod znakiem zapytania jej szansę na usidlenie Jeremy'ego, lecz również grozi utratą życia.

kasik | 2014-07-06
Przeczytana: 06 lipca 2014

Bardzo przyjemna i dobrze napisana, z resztą jak wszystkie powieści autorki. Wartka akcja i ciekawa historia, polecam.

Kasjopeja | 2011-12-14
Przeczytana: 08 grudnia 2011
Gosia9101 | 2013-06-19

Kolejna fajna historia, tym razem to Jeremy jest głównym bohaterem. Ale na szczęście jego tatusia nie zabrakło, ponieważ Jeames dodaju humoru każdej książce o rodzinie Malory:)

blackrose24 | 2014-12-23

Jak ja uwielbiam książki Pani Lindsey! Można zawsze się przy nich i pośmiać, i popłakać. A ta książka ani trochę mnie nie zawiodła. Polecam!

Joanna | 2012-05-27
Przeczytana: 25 maja 2012