Historie nie z tej ziemi

Historie nie z tej ziemi
83-212-0461-9
historie, ziemi, Komornicka, dzieci
Marta

Zbiór opowiadań dla dzieci: Opowiadanie Krzysia - Wizyta doktora Eskulapa - „Wij się, wij wrzeciono...” - Kto znajdzie Achillesa? - Gwiazdka Ikara - Ostatni figiel Hermesa - Kraksa Faetona - Matka i córka
Główni bohaterowie- Krzyś, Stefanek i Elżbietka dzięki swojej wyobraźni i opowiadaniom Mamy, uczestniczą w nadzwyczajnych perypetiach mitologicznych bóstw.

Paweł | 2010-05-20
Przeczytana: 1992 rok

Tak siazka tak dzialala na wyobraznie ze stalem sie fanem mitologii i dzieki niej wygralem konkurs mitologiczny z atlasem zwierzat jako nagroda glowna!!! A atlas zwierzat w 92r. dodawal kilka punktow respektu na podworku. Doskonale wprowadzenie do mitologii dla szkol podstawowych na krok przed Parandowskim.

Hedonistas | 2016-10-30
Grzegorz | 2016-10-04