Ach, ta fatalna trzynastka! (Ach, ta fatalna 13!)

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wokół Nas". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Siedmioróg
83-86685-70-0
Cathhhy

Jak tylko skończyłam lat dziesięć, to od razu spostrzegłam, że steruję w inną stronę niż chłopaki. Niestety, w całkiem inną! A skoro już ten fakt spostrzegłam, to wyciągnęłam konsekwencje: zaczęłam zwracać uwagę na ciuchy i uważać się za kobietę. Patrząc teraz z odległej perspektywy na siebie dziesięcioletnią, widzę, jakie to było naiwne. Ale wtedy nie przeczuwałam nawet, ile trzeba się namęczyć, zanim człowiek stanie się człowiekiem. A cóż dopiero kobietą!

Katherina87 | 2012-11-20

LoveSlash | 2011-08-12
Przeczytana: kwiecień 2010

Dawno ją czytałam, ale pamiętam, że byłam nią zachwycona

Bascha | 2016-12-08
Klaudia2937 | 2016-08-14