Zapraszam do mojego kraju

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Welcome to My Country
literatura faktu
Cathhhy

"Zapraszam do mojego kraju" to zbiór niezwykłych opowieści, w których autorka zabiera nas w podróż do wewnętrznych światów swoich pacjentów - socjopatów, schizofreników oraz osób cierpiących na głęboką depresję - i pokazuje, że są to ludzie bardzo okaleczeni, a mimo to wartościowi. Docieranie do nich w procesie terapeutycznym sprawia, że powracają wspomnienia dotyczące drogi, którą Slater przebyła, by uporać się z własnymi problemami psychiatrycznymi.

Kasia b | 2016-06-02

Pomysł super, ale wykonanie męczące w odbiorze. Aczkolwiek warto przeczytać... dla ostatniego rozdziału. Jak dla mnie "przefreudyzowana", wspaniały obraz psychiatry równie szalonego jak pacjenci.

Justyna | 2014-09-09
Przeczytana: 01 stycznia 2014

Kiedy się skończyła, pomyślałam: już?! Bohaterowie i sposób w jaki jest napisana ta książka powoduje, że czyta się bardzo przyjemnie i można się niemało nauczyć, o sobie i człowieku chorym psychicznie.

palinowa | 2012-04-04
Przeczytana: 2007 rok

"Zdrowa" perspektywa zaburzeń osobowości i psychoz. Zaskakujące zakończenie.

Szczepan | 2016-02-25
Przeczytana: 25 lutego 2016