Call girl i video seks chat - praca dla wyzwolonych seksualnie kobiet czy forma współczesnej prostytucji?

Wydawnictwo: Impuls
978-83-7587-269-9
Inne

W książce poruszono bardzo ważny temat zaangażowania młodych kobiet w sferę seks biznesu, a dokładnie pracy w seks telefonie i na video seks chatach. Autorka postawiła już na samym początku pytanie: czy osoby podejmujące się tego typu zajęcia można uznać za prostytutki? Punktem wyjścia autorki jest przytoczenie historii prostytucji od Starożytności do czasów współczesnych. Ponadto w...

Punktem wyjścia autorki jest przytoczenie historii prostytucji od Starożytności do czasów współczesnych. Ponadto w publikacji odwołano się do wybranych definicji prostytucji i jej rodzajów. Zaprezentowano także znaczenie terminów call girl i video seks chat, zaznaczając, iż ostatnie z wymienionych zjawisk powiązane jest z rozwojem Internetu, którego możliwości w zakresie przekazu interaktywnego pozwalają jego użytkownikom na wiele nowych doświadczeń erotycznych, czego przykładem mogą być „gorące pogawędki” i występy na żywo. W książce zwrócono uwagę na najważniejsze uwarunkowania zjawiska prostytucji.

Autorka nie ocenia i nie piętnuje kobiet, które wybrały taką, a nie inną drogę zarabiania pieniędzy. Pokazuje raczej, że są to wykształcone dziewczyny, które mają takie sama marzenia o lepszym życiu jak każda z nas tylko, że wybrały bardziej ryzykowną drogę ich realizacji.

Asia | 2015-08-26
Aniołeczek | 2012-03-29