Wielki wyścig

Wydawnictwo: Adamski i Bieliński
Great race
wielki wyścig, tom clancy,
dona

Zwiadowcy Net Force biorą udział w Welkim Wyścigu - konkursie zorganizowanym przez wielką stacje telewizyjną z Hollywood. Jedna z drużyn reprezentuje totalitarne państwo z Europy: Związek Południowokarpacki. Kraj ten znajduje się na liście objętych międzynarodowym embargiem na dostawy zaawansowanych technologii komputerowych, a nagrodą dla zwycięzcy wirtualnego wyścigu międzyplanetarnego są... najnowszy sprzęt komputerowy i oprogramowanie.

Akima | 2015-06-23
SpinamSię | 2014-12-30