Absolutnie pozytywnie

Wydawnictwo: Amber
Absolutely, Positively
978-83-241-3683-4
Ag2S

Jak odróżnić geniusza od oszusta? Molly codziennie zadaje sobie to pytanie, odkąd zaczęła zarządzać fundacją, która przyznaje stypendia utalentowanym wynalazcom. Dlatego zatrudnia doktora Harry'ego Trevelyana, eksperta w dziedzinie oszustw naukowych. Jego trzeźwy osąd i zdumiewająca intuicja są nieocenione. Harry nie może jednak przewidzieć, że będzie musiał zmienić się w detektywa, by odkryć, kto nastaje na życie Molly - kobiety, przy której jego chłodny rozsądek zmienia się w szaleńczą namiętność...

Mollinka_90 | 2016-09-30
Przeczytana: 30 września 2016

Jayne Ann Krentz w dobrej formie. Popularna autorka thrillerów tworzy bardzo ciekawą fabułę osnutą wokół Molly Abberwick - potomkini nieco zbzikowanych wynalazców, właścicielki fundacji wspierającej młode, naukowe talenty.

Molly w charakterze konsultanta zatrudnia Harry'ego Trevelyana, który wydaje się chłodnym i opanowanym naukowcem, lecz w głębi skrywa mroczne i nieco paranormalne sekrety. Tych dwoje zbliża się do siebie niczym pod działaniem niewidzialnej siły, ale ich otoczenie niekoniecznie zamierza gładko zaakceptować ten związek. Na drodze do szczęścia staną im nie tylko traumy z przeszłości, ale i realne zagrożenie w postaci psychopatycznego mordercy, który zacznie nastawać na życie Molly.

Wartka akcja, ciekawe wtręty parapsychiczne, duża dawka romansu opartego na teorii porozumienia dusz - kawałek dobrej literatury kobiecej. Zachęcam do przeczytania.

Bardzo dobrze się czytało. Trochę romansu, trochę thillera, trochę paranormalności. Fajni główni bohaterowie. Nic dodać nic ująć. Polecam:)

Arlenn | 2013-07-29
Przeczytana: 29 lipca 2013

Autorka świetnie ukazała przypadek, któremu bliscy dosłownie wchodzą na głowę. Rodzina i jej problemy czasami potrafią być bardzo wyczerpujące i męczące, a niekiedy i uciążliwe. To prawdziwa sztuka być w stanie zadowolić choćby kilku członków rodziny, a co dopiero obie familie.
To, co najbardziej podoba mi się w powieściach Jayne Ann Krentz, to to, że główni bohaterowie nie są osobami "pustymi", nieskazitelnymi, bez wad i popełniają błędy, przez co są bardziej... ludzcy.
Absolutnie, bezwzględnie podobało mi się. :>

Sylwia | 2013-07-26
Przeczytana: sierpień 2011

Dla mnie to typowa książka wakacyjna. Może dlatego, że kupiłam ją w jednym z namiotów z "Tanią książką", podczas pobytu nad morzem. Potrzebowałam czegoś na już, a tu bardzo spodobał mi się tytuł. Nie zwracając uwagi na krótkie streszczenie na okładce - kupiłam. Ku mojemu zaskoczeniu, nie był to psychologiczny poradnik lecz powieść z elementami grozy i romansu. Mimo wszystko spędziłam z nią miły czas na plaży. Polecam wszystkim, jako przyjemną odskocznię od klasyki, którą ja osobiście się zaczytuję.

Ewa | 2013-04-04
Przeczytana: 29 marca 2013

Właśnie skończyłam czytać po raz drugi.Bardzo lubię książki tej autorki. Odpowiada mi połączenie życia, romansu i przygody. Wciągają też ciekawi ludzie z ukrytymi talentami.

fiołek | 2014-01-02

Książka, która bardzo mnie zainteresowała. Ciekawa akcja, wątek romantyczny. Podoba mi się styl pisania artysty.

bebe11 | 2015-12-08

Książka jak większość tej autorki piszącej pod tym pseudonimem, jest lekka i fajnie się ją czyta. Jest zabawna, trochę romantyczna, ciekawy wątek sensacyjny, naprawdę z przyjemnością się je czyta:)

Adrienne | 2014-03-25
Przeczytana: 25 marca 2014

"Absolutnie pozytywnie" napisane przez Jayne Ann Krentz, to thriller romantyczny z nutką zjawisk paranormalnych, Bohaterzy maja szósty zmysł i smykałkę do konstruowania różnych wynalazków ...
książka jest interesująca, szybko się ją czyta, jest wciągająca i zaskakująca ;);)jeśli ktoś lubi czytać o szóstych zmysłach to na pewno się spodoba :D ;);)P

Anna Baj | 2016-11-17
ewekor | 2016-10-12