Jesienna Gawęda

Wydawnictwo: Portal
Fantasy, RPG, Almanach
hobby
christov

Jubileuszowa publikacja z okazji 10lecia Wydawnictwa Portal, Jesienna gawęda jest zbiorem artykułów Ignacego Trzewiczka publikowanych w Magii i Mieczu oraz w magazynie Portal. Dodatkowo w książce znajduje się scenarisz Opowieść o zemście. Książka ponadto zawiera współczesny komentarz Tomasza Z. Majkowskiego omawiający zjawisko Jesiennej gawędy, które opanowało wyobraźnię polskich miłośników Warhammera.

W sumie w zbiorze znajdzie się więc 10 artykułów z cyklu, szkic przygody w klimatach jesiennej gawędy (Saxendorf), przygodę (Opowieść o zemście) oraz artykuł Tomasza Z. Majkowskiego.

Buzz | 2016-06-15
Na półkach: RPG, Posiadam, Przeczytane