7th Sea Player's Guide
83-919432-4-0
hobby
christov

7th Sea to przygodowa gra fabularna, osadzona w świecie muszkieterów, piratów, tajnych stowarzyszeń i intryg politycznych. Gracze wcielają się w Bohaterów, którzy przeciwstawiają się złowrogim knowaniom łotrów i nikczemników, badają ruiny starożytnych cywilizacji i rabują okręty wiozące skarby niegodziwych władców. W niniejszym przewodniku znajdziesz wszystko, co potrzebuje gracz. Siądź i...

Siądź i graj: Dzięki otwierającemu podręcznik Wprowadzeniu w kilka minut opanujesz reguły gry w 7th Sea.
Nowy, wspaniały świat: Ponad sto stron podręcznika poświęcone jest Thei, w której rozgrywa się akcja 7th Sea.
Elastyczne zasady: 7th Sea posiada jedyny w swoim rodzaju system reguł, które dają graczom i Mistrzom Gry zupełną kontrolę nad przebiegiem zabawy.
Wskazówki dla graczy początkujących i zaawansowanych: Nieważne, czy nigdy wcześniej nie grałeś w grę fabularną, czy też jesteś prawdziwym w tym względzie weteranem - na kartach niniejszej książki znajdziesz nieprzebrane mnóstwo rad i wskazówek, jak radzić sobie w świecie 7th Sea.

WyrdHamster | 2010-08-11

Bardzo udany system w konwencji awanturniczej. Dla fanów "Piratów z Karaibów" i "Trzech Muszkieterów" obowiązkowy. ;]

Krzysiek | 2015-06-07
Piter | 2011-07-31